Bizden Haberler

En İyi Özel Güvenlik Şirketleri

En İyi Özel Güvenlik Şirketleri

Devamı

İstanbul Güvenlik Firmaları

İstanbul güvenlik firmaları valiliklerden özel izinleri bulunan firmaların gerek kişilere gerekse de firmalara güvenlik hizmet vermektedir.

Devamı

Siteler İçin Güvenlik Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayatınızın en özel kısmını oluşturan evinizin gece ve gündüz, evdeyken ya da değilken sürekli olarak korunması herkes için önemlidir.

Devamı

İş Güvenliği Sertifikası Nasıl Alınır

İş güvenliği sertifikaları da işyerinin çalışma ortamına göre 3 farklı seviyeye ayrılmaktadır. Bu sınıflara A sınıfı B sınıfı ve C sınıflarıdır. Bazı işyerleri çok tehlikeli olarak sınıflandırılır.

Devamı

Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartı Ne Zaman Verilecek

Henüz resmi tarihler netleşmemekle birlikte özel güvenlik kimlik kartlarının yenilenmesi aşamasında yeni görev kartlarının başvuru tarihine bağlı olarak gönderilmesi mümkündür.

Devamı

Özel Güvenlik Sertifikası Nasıl Alınır

Özel güvenlik elemanı olmak için aranan çeşitli şartlar bulunuyor. Bu tür şartları yerine getiren kişiler gerekli eğitimleri ve sınavları başarı ile tamamlayarak meslek elemanı olarak görev yapabilirler.

Devamı

Özel Güvenlik Nasıl Olunur?

Özel güvenlik olabilmek için öncelikle bu konuda hizmet veren özel kuruluşlara kayıt yaptırmak gereklidir. Sonrasında ise emniyet genel müdürlüğünün her sene farklı zamanlarda 6 kez düzenlediği özel güvenlik sınavlarından en az 60 puan almak gereklidir. Bu sınavda başarılı olduktan sonra özel güvenlik sertifikası kazanmak mümkün olur.

Devamı

Özel Güvenlik Sınavı Ne Zaman ?

Özel güvenlik sınavları her sene 6 kez olmak üzere Merkezi sınav komisyonu tarafından belirlenen tarihlerde gerçekleştirilir. Bu aşamada 2021 yılı için de özel güvenlik sınav tarihleri belirlenmiştir.  Bu aşamada 2021 yılı için temel eğitim ya da yenileme eğitimlerinin tarihleri belirlenerek bazıları yapılmış olup, bazıları da belirlenen tarihlerde gerçekleştirilecektir.

Devamı

Profesyonel Özel Güvenlik Şirketi

Özel güvenlik hizmetleri, faaliyet gösterilen alanda önemli görevleri yerine getiren, canı ve malı koruyarak kayıpların, zararların önüne geçilmesini sağlayan hizmetlerdir. Önleyici, koruyucu ve düzenleyici özellikleri bulunan bu hizmetlerin profesyonel

Devamı

Güvenlik Kamera Sistemi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacanıza en uygun kamera sistemini seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada incelemeliyiz:

Devamı

Yakın Koruma Hizmetleri Nelerdir

Yakın koruma, kişi ya da kurumların günlük hayatını daha güvenli hale getirmekle sorumlu olan kişilerdir. Yakın korumaların görev yapabilmesi için belirli şartları yerine getirmeleri ve bazı eğitimleri tamamlamış olmaları gerekir.

Devamı