Sipahi Güvenlik

Fabrika Güvenliği

Fabrika Güvenliği Hizmetleri

Endüstriyel tesis güvenliğinde 7/24 güvenlik personeli, güvenlik amacıyla kamera sistemleri, alarm sistemleri ve diğer özel hizmetler ihtiyaçlarınıza yönelik yapılan analizler sonrasında planlanarak uygulanmaktadır. Verilen hizmette öncelik insan güvenliği, sonrasında ise mal varlığınızın korunmasıdır.

Fabrika, şantiye ve tesislerin güvenliğini sağlamak için X-Ray cihazı ve el detektörleri ile arama yapılması, çalışanların giriş-çıkış kontrolü, 7/24 denetim ve gözetim faaliyeti, giriş çıkış gerçekleştiren ziyaretçilerin kabul, kayıt ve yönlendirme işlemlerinin yürütülmesi; baret, gözlük ve iş elbisesi gibi kişisel koruyucu önlemlerin alınmasının takibatı, işletme içerisindeki araçların hız sınırı kontrolü, depo ve ambarlara giren-çıkan malzemelerin ve araçların kontrolü; yangın, afet ve hırsızlık olaylarına karşı koruyucu, engelleyici önlemlerin alınması ve gerektiğinde müdahale edilmesini esas alan hizmetler bütününü müşterilerimize sunmaktayız.

Koruyucu önlemler: Kapalı devre güvenlik kameralarının izlenmesi, elektronik güvenlik sistemlerinin takibi, otoparklardaki araçların güvenliğinin sağlanması, belirlenen güzergâhlarda devriye ve kontrollerin yapılması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

Misafir protokolü: Site sakinleri haricinde giriş yapmak isteyen kişilerin site sakinlerinin onayı neticesinde içeri alınması, kimlik kontrolü ve kaydının yapılması, ziyaretçilerin kendi park alanlarına park etmelerinin sağlanması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

İçeriği Paylaşın:
WhatsApp
1