Sipahi Güvenlik

"2015'ten bu yana Güvenlik ve Koruma alanlarında uzman kuruluş."

Sipahi Grup bünyesinde bulunan Sipahi Güvenlik, tüm Türkiye’ye güvenlik şirketi hizmeti vermesinin yanısıra Sipahi Grup adı altında İdari İşler, Aidat ve Muhasebe Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Halkla İlişkiler, Hukuk Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Teknik Hizmetler, Personel Hizmetleri vermektedir.

Sipahi Güvenlik altında vermiş olduğumuz hizmetler:

 

Türkiye’nin en iyi Güvenlik Şirketleri arasında yerini alan Sipahi Güvenlik’i tercih eden ve güzel yorumları ile bizi daha çok çalışmaya teşvik eden değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

dinçer dellal
dinçer dellal
2024-03-03
Firma kurulus amaci ve verdigi hizmetler ile amacina uygun secici ve kurumsallik cizgisinde giden bir firma.
Buse Nur Şahan
Buse Nur Şahan
2023-11-02
Sorunumuzu bildirmiştik eksik paramız hesaplandı tekrardan ve tam olarak yattı, sorunla ilgilenip çözdükleri için Sipahiden Adem Beye ve Cansu Hanıma çook teşekkür ediyoruz.Projede olan kadın ögg yüzünden işi bıraktık tek sorun o kadındı yoksa devam edecektik bu projeye bizim kimseyle problemimiz olmadı sorunumuz çözüldü memnunuz memnuniyetimizide zaman geçmeden yazmak istedim kendim ve arkadaşlar adına ki aklında şüphe kalmasın şirketle anlaşan kimsenin.Herkese tavsiye ederiz.Dilmenler ve Megam projesinde çalıştık çalışanları, üst yönetimi çok iyi insanlar bizlere referans olucaklarını söylediler çalışırsak başka yerde.Gözünüz kapalı girebilirsiniz ögg olarak.(Burçak Nur /Buse Nur)
Nisfet Yücebaş
Nisfet Yücebaş
2023-10-20
MERHABA ARKADAŞLAR SİPAHİ GRUP Ö. G. G. OLARAK KISA BİR SÜRE DE OLSA ÇALIŞMA ŞANSIM OLDU ÇOK TA GÜZEL OLDU PROJE DE 18 GÜN ÇALIŞABİLDİM DAHA DA ÇALIŞMAK İSTERDİM LAKİN SİPAHİ YÖNETİCİLERİN HİÇ BİR SUÇU GÜNAHI OLMADAN TAMAMEN PROJE DEN KAYNAKLANAN SORUNLAR DAN MÜTEVİLİT AYRILMAK DURUMUNDA KALDIM ŞİMDİ OLSA BAŞKA BİR ŞEY PROJELERİNDE SEVE SEVE ÇALIŞIRIM KİM Kİ İSMİMİ KULLANARAK SİPAHİ GRUBU KARALAMAYA KALKARSA ALLAH HAVALE EDİYORUM BEN ÇOK İYİ İZLENİMLERLE AYRILMAK DURUMUNDA KALDIM BAŞARILAR DİLERİM Özellikle Bayram beye Cansu hnm a Adem bey e çok teşekkür ederim Yasemin hnm da selam ve hürmetlerimizi sunarım.
Hasan Karabulut
Hasan Karabulut
2023-08-03
Personel güleryüzlü
Mehmet lütfi Güneş
Mehmet lütfi Güneş
2023-04-25
7 Aydır çalışmakta olduğum şirketimden gayet memnunum.
Kadir Kaya
Kadir Kaya
2023-04-24
Sipahi Güvenlik personeli olarak 17 aydır çalışıyorum.İnsan ilişkileri güçlü bir yönetim kadrosuyla çalışmaktan memnunum.Bu memnuniyetimi geri bildirim olarak sizlerden önce farklı şirketlerde çalışma arkadaşlarım ve yakın çevre ile gönül rahatlığıyla paylaşmaktayım.Sipahi Grup firma bünyesinde bir çalışanı olarak kendimi şanslı hissediyorum.
cengiz Kengel
cengiz Kengel
2023-04-24
1 sene gibi bir zamandır ankara saraçoğlu projenizde görev yapmaktayım daha önce 3 İstanbul firmasıyla ankarada çalıştım. Çalıştığım firmalar içinde hem ssk ödemesi hem maaşların gününde yatması ve personelle olan yakın ve güler yüzlü hizmetleriniz için tsk ederim
Mahmut Koca
Mahmut Koca
2023-04-24
Karşılıklı sevgi saygı içerisinde yaklaşık 6 aydır çalışıyorum şu ana kadar firmadan bir sıkıntı görmedim
WhatsApp
1