Sipahi Güvenlik

En İyi Özel Güvenlik Şirketleri

En İyi Özel Güvenlik Şirketleri

AVM GüvenliğiGünümüz dünyasında güvenlik ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Yaşam alanlarından iş alanlarına, eğitim için kullanılan alanlardan marinalara kadar her alanda büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan güvenlik konusu güvenlik hizmetlerinin de hayati öneme sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle şirketlerin kendilerini güvende hissetmeleri dolayısıyla işlerindeki verimin artması için en iyi özel güvenlik şirketleri ile çalışmalarını mecbur kılmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere tüm büyük şehirler de ise güvenlik hizmetlerine olan bu ihtiyaç artmaktadır. İstanbul güvenlik firmaları içerisinde ilk sıralarda yer alan Sipahi Güvenlik ise yıllardır biriktirdiği deneyimin yanı sıra alanında ki tüm gelişmeleri yakından takip ederek büyük şehirlerde hasıl olan bu ihtiyacı en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktadır.

İstanbul güvenlik firmaları içerisinde yer alan Sipahi Güvenlik, güvenlik şirketlerine olan talebin her geçen gün artması ve güvenlik hizmetlerinin genişlemesine ayak uydurmaktadır. Bu sebeple de özverili ve alanlarında uzman bir ekip kuran Sipahi Güvenlik birçok noktaya hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Sipahi Güvenlik’in sunmuş olduğu güvenlik hizmetleri çok yönlü olmaktadır. Bu sebeple de dilediğiniz tüm alanların güvenlikleri için Sipahi Güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunların yanında sahip olunan kurumsal kimlik sayesinde İstanbul güvenlik firmaları içerisinde ön plana çıkmaktadır.

Özel Güvenlik Hizmetleri

En iyi güvenlik şirketleri arasında yer alan Sipahi Güvenlik sizlere yaşadığınız ya da çalıştığınız ortamlarda güvenli bir huzur ortamı sunmaktadır. Hayatınızın daha yaşanabilir olmasını sağlamasının yanı sıra sağlamış olduğu birçok farklı güvenlik hizmeti ile güvenlik ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamaktadır.

En iyi özel güvenlik şirketleri arasında üst sıralarda yer alan Sipahi Güvenlik, tam donanımlı ve gelişmiş kadrosu ile ihtiyacınız olan her alan ve sektörde güvenlik ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.

Alanında en iyi güvenlik şirketleri konumunda yer alan Sipahi Güvenlik bünyesinde barındırdığı birçok hizmet avantajı ile sizlere aradığınız kaliteli hizmetin sunulmasına yardımcı oluyor. Gelişmiş kadrosu ile istediğiniz her sektörde tercih edebileceğiniz özel güvenlik hizmetlerinden bazıları şu şekildedir:

Site Güvenliği Hizmeti

En iyi güvenlik şirketleri arasında isminden sıklıkla bahsettiren Sipahi Güvenlik öncelikle sizlerin ve sevdiklerinizin yaşama alanlarındaki güvenliği dikkate almaktadır. Çünkü sevdiklerimizle birlikte yaşadığımız konutlarımız bizlerin en özel alanları olmakla kalmaz aynı zamanda güvenliğe en çok ihtiyaç duyulan alanlarında başında gelir.

Özellikle büyük şehirlerde artan sitelerin güvenliği söz konusu olduğunda ise durum çok daha önemli bir hal olmaktadır. En iyi güvenlik şirketlerinin site güvenliklerine önem vermesinin temel sebebi de budur. Kalabalık yerleşimin olduğu sitelerde oluşabilecek olası güvenlik ihlallerinin engellenmesi için site güvenliği hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Yeni kurulacak siteler başta olmak üzere eski dönemlerde var olan sitelerde de güvenliği sağlamak için site güvenlik hizmetlerinden faydalanılıyor. İnsanların yaşam kalitesinin artmasına neden olarak daha konforlu bir yaşama sahip olabilmeleri için site içerisinde güvenlik bulunması şarttır. Binaya gün içerisinde gelen ve giden kişilerin kimlik kontrollerinin yapılması, site sakinlerine bilgi verilmesi, sitede meydana gelebilecek çeşitli olumsuz olayların kısa süre içerisinde çözüme kavuşması ve hırsızlık gibi risklerin önüne geçilmesi için site güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Site güvenlik hizmetlerinin başında ise siteye giriş çıkış yapanların kontrolü, gelen paketlerin kontrolü ve site içerisinde oluşabilecek herhangi bir olumsuz olayın kısa süre içerisinde çözüme ulaşması gibi konular gelmektedir.

Bar Güvenlik Hizmetleri

İnsanların eğlence için en çok tercih ettiği mekanların başında gelen barlar aynı zamanda olumsuz olaylara en çok sahne olan yerlerin de başında gelmektedir. Bu sebeple de bar sahipleri güvenlik hizmetlerini en iyi özel güvenlik şirketleri ile çalışmaktadır.

Bar güvenliği denildiğinde ise öncelik bar içerisindeki güvenliğin ve otoritenin sağlanmasına verilmelidir. Bunun yanında özel güvenlik şirketleri bara gelen müşterilerin detaylı bir şekilde kontrol edilmesi de önemli olmaktadır.

Özel güvenlik şirketleri içerisinde vermiş olduğu hizmetler ile adından sıklıkla söz ettiren Sipahi Güvenlik tam eğitimli ve benzersiz kadrosu ile bar güvenliği hizmeti sunan firmalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bunun yanında bar güvenliği hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her lokasyona hizmet sağlamaktadır.

İnsanların doyasıya eğlendiği noktalardan bir tanesi olan Bar, aynı zamanda birçok problemlerinde yaşandığı noktalardır. Bar içerisinde güvenliğin ve otoritenin sağlanması, bar içerisine giren kişilerin detaylı olarak kontrol edilmesi gerekir. Sipahi Güvenlik benzersiz kadrosu ile bar güvenliği hizmetlerinde alanında en iyi firmadır. Bar güvenliğinin sağlanması için tercih edilen bodyguard hizmeti dilediğiniz her noktada sizlere sunuluyor.

Fabrika Güvenlik Hizmetleri

Sipahi Güvenlik’in sunmuş olduğu hizmetlerin içerisinde fabrika güvenlik hizmeti de bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde yer alan fabrikaların hem ekonomi hem de gelişim açısından son derece önemli olmaktadır. Bu sebeple de fabrika alanlarının güvenliklerinin korunması hem ekonomik hem de sermaye açısından son derece önemlidir.

Fabrika güvenlik hizmetleri sadece fabrikalar ile sınırlı olmamaktadır. Fabrikaların yanı sıra depo ve interland gibi alanların güvenliklerinin sağlanması için de fabrika güvenlik hizmeti verilmektedir.

Fabrika güvenlik hizmetlerini diğer hizmet türlerinden ayıran önemli özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple de söz konusu fabrika güvenliği olduğunda sadece insan gücünden değil aynı zamanda çeşitli güvenlik ekipmanlarından da yararlanmayı zorunlu kılmaktadır.

Türkiye’nin dört bir noktasında birbirinden farklı ürünlerin üretimlerini yapan fabrikalar bulunuyor. Bu fabrikaların olmazsa olmazlarından bir tanesi güvenlik hizmetleridir. Fabrika, depo gibi alanların güvenliğinin sağlanması adına sizler de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Fabrika güvenliği hizmetlerinde el dedektörü, kapı dedektörü, güvenlik cihazları ve patlayıcı madde tespit edilebilen araçlar ile fabrika güvenliği profesyonel bir şekilde idare ediliyor. Her türlü tehdit ve tehlikenin oluşmasını engelleyen bu fabrika güvenlik hizmetlerini en iyi özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Sipahi Güvenlik firmasından alabilirsiniz.

AVM Güvenlik Hizmeti

En iyi özel güvenlik şirketleri içerisinde yer alan Sipahi Güvenlik’in hizmetleri içerisinde yer alan bir diğer hizmet de AVM güvenlik hizmetleri olmaktadır. Halka açık alanların başında gelen AVM’ler birçok ihtiyacın kolaylıkla karşılanabildiği alanlar olduğu için güvenlik hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan alanlardan birisi olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple de güvenlik şirketleri özellikle AVM güvenlik hizmetleri üzerine uzmanlaşmak zorundadır. AVM güvenlik hizmeti denildiğinde ise akla ilk olarak giriş ve çıkışların kontrol edilmesi gelse de arka planda çok daha kapsamlı bir operasyon titizlikle yönetilmektedir.

Son dönemlerde her noktada çoğalan alışveriş merkezleri halka açık olan bir alan olmasından dolayı güvenliğe büyük oranda ihtiyaç duyan sektörler arasında yerini alıyor. Giriş ve çıkışların düzenli olarak kontrolü, meydana gelebilecek risklere karşı çantaların x-ray cihazından geçirilerek takip edilmesi gibi önemli detaylar güvenlik sektörünün olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda AVM içerisinde bulunan katlarında gün içerisinde düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Sipahi Güvenlik şirketi, AVM güvenliğinde sizlere uzman desteği sağlayarak kusursuz bir hizmet avantajı sunuyor.

Rezidans Güvenliği Hizmetleri

Güvenlik şirketleri hizmetleri açısından son derece önemli olan bir diğer alan da rezidans güvenliği olmaktadır. Modern yaşam alanları olarak karşımıza çıkan rezidansların bu kadar çok tercih edilmesinin arkasında yatan sebeplerin başında ise güvenli ortamlar olmasıdır.

Çünkü rezidans güvenlik hizmetleri son derece kapsamlı hizmetlerden birisi olmaktadır. Bu hizmetlerin içerisinde ilk sırada giriş ve çıkışların kontrolü ile belirli aralıklar ile devriye atılması gelmektedir.

Sipahi Güvenlik hizmetleri, alanında deneyimli ve eğitimli kadrosu ile uzmanlaşmış bir güvenlik şirketidir. Büyükşehirlerde sık rastlanan ve modern ev modeli olan rezidans, yüksek teknolojiye sahip güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Rezidans güvenlik hizmetleri sizlere birçok faaliyet sunar. Bu faaliyetlerden en önemlisi giriş ve çıkışların kontrolü dışında, gelen kargoların teslimatlarının yapılması ve kontrolünün sağlanmasıdır. Aynı zamanda her saat başı yapılan devriye gezileri ile de meydana gelebilecek risklerin kısa süre içerisinde önlenmesi sağlanır. Rezidans içerisinde yer alan otopark, bahçe, spor salonu gibi alanların 24 saat güvenlik kamerası ile takibi yapılır. En iyi özel güvenlik şirketleri kapsamında beklentilerinizin karşılanmasına destek olanSipahi Güvenlik şirketinden hizmet talebinde bulunarak sizler de rezidans güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Belediye Güvenliği

En iyi özel güvenlik şirketleri içerisinde yer alan Sipahi Güvenlik’in sizlere sunmuş olduğu hizmetlerin içerisinde belediye güvenlik hizmetleri de bulunmaktadır. Kalabalık kamusal alanların başında gelen belediye binalar ve ek hizmet binalarının tüm güvenlik ihtiyaçları güvenlik hizmetleri sayesinde titizlikle karşılanmaktadır.

Halka açık olan yerlerin güvenliğinin sağlanması gerekir. Belediyelerde bu öncelik verilen yerler arasında yer alıyor. Sürekli olan insanların giriş ve çıkış yaptığı yerler arasında olan belediyelerin iç güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması şarttır. Sipahi Güvenlik firması, belediye güvenliği hizmetlerinde de sizlere hizmet veriyor. Belediye içerisinde giriş çıkışların oto kontrolünün sağlanması için x-ray cihazı ile takip, metal kapı dedektörleri, otopark ve yaya girişlerinin düzenli kontrolü ve güvenliğinin sağlanması, el dedektörleri gibi tüm hizmetler belediye güvenliği hizmetleri kapsamında sizlere sunuluyor. Güvenliğin sağlanması adına her detay uzmanlık ile takip ediliyor. Belediyelerin güvenliğinin sağlanması için Sipahi Güvenlik şirketleri sektörün en iyisi konumundadır.

Okul Güvenliği Hizmeti

Okul güvenliği hizmetleri Sipahi Güvenlik’in önem verdiği en önemli hizmetlerinin içerisinde yer almaktadır. Çocuklarımızın günlerinin önemli bir kısmını geçirdiği okullarda güven ortamının her açıdan sağlanması ve çocuklar ile ilişkilerin sağlıklı bir şekilde kurulması için Sipahi Güvenlik okul güvenliği hizmetlerinde alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmaktadır. Bu sebeple de Sipahi Güvenlik’in sunmuş olduğu okul hizmetleri okullarda kullanılan sistemlerden çocukların güvenliklerine kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Bu sebeple de gerekli zamanlarda polis teşkilatı ile koordineli bir şekilde çalışılır.

Sipahi Güvenlik firması, okul güvenliği alanında da sizlere çeşitli hizmetler sunuyor. Okullarda yaşanabilecek tüm olumsuz olayların ortadan kaldırılması için profesyonel güvenlik hizmetleri alınması şarttır. Sipahi Güvenlik şirketi okullardaki yangın sistemlerinin düzenli kontrolü sağlar, aydınlatma armatürlerinin ve sistemlerinin kontrolü, okul kat güvenliği ve okul geçiş güvenliği gibi birçok hizmeti sizlere sunuyor. Polis teşkilatı ile koordineli çalışmalar yapılır. Okullarda yaşanan olumsuz olayların raporlarının hazırlanması, kısa ve detaylı raporlarının oluşturulması okul güvenlik hizmetlerinin içerisinde dahildir. Okul güvenliğinin kusursuz bir şekilde ilerletilmesi için Sipahi Güvenlik Hizmetlerini seçebilirsiniz.

Otel Güvenliği Hizmeti

Oteller ve tatil köyleri büyük kalabalıkların bir arada eğlenmek ya da iş amacı ile toplandığı ortamlar olmaktadır. Bu sebeple de en iyi özel güvenlik şirketleri özellikle otel güvenliği hizmetlerine önem vermektedir. En iyi özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Sipahi Güvenlik de söz konusu otel güvenliği hizmeti olduğunda alanına uygun olarak yetiştirilmiş bir ekiple tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

Oteller, yaz tatilleri başta olmak üzere birçok önemli toplantıların gerçekleştirildiği noktalardır. Bu nedenle otele gelen kişilerin güvenliğinin sağlanması gerekir. Aynı zamanda yaz tatillerinde insanların yoğun olduğu dönemlerde güvenliğin bulunması otelin prestiji içinde önem arz eder. Sipahi Güvenlik hizmetleri arasında yer alan otel güvenliği hizmeti, otelin her alanının aktif bir şekilde korunmasına destek oluyor. Gün içerisinde otel çevresinde devriye atılması, kamera sistemi ile 24 saat kontrol, otele gelen önemli misafirler için özel koruma hizmeti, risklerin belirlenerek bu risklerin yönetimlerinin sağlanması, böcek arama gibi birçok detay güvenlik hizmetlerine dahildir. Kullanılan kamera sistemleri 1.kalite ürünlerden oluşarak sizlere profesyonel görüntü kalitesi sunuyor. Sizler de otel güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması için Sipahi Güvenlik şirketinden yardım alabilirsiniz.

İnşaat ve Şantiye Güvenliği

Konut projelerinden fabrika inşaatlarına kadar tüm inşaat sektörü ne yazık ki hırsızlıklara ve suç teşkil eden olaylara son derece müsait ortamlar olmaktadır. Bu sebeple de şantiye güvenlik hizmeti son derece önemli bir güvenlik hizmeti olmaktadır. Sipahi Güvenlik olarak bizler de gerek özel gerekse kamu inşaatlarında en profesyonel şantiye güvenlik hizmeti sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz şantiye güvenlik hizmeti projenin inşaat safhasına geçmesiyle birlikte özel güvenlik planları çerçevesinde uygulanmaktadır.

İnşaat Sektörü, ülkelerin ekonomilerine sağladığı katma değer ve istihdam olanaklarıyla her zaman lokomotif bir sektör olmuştur. Ancak sektörde yaşanan GÜVENLİK ZAFİYETLERİ dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemiz için de büyük sorunlar teşkil etmektedir.

Yaşanan HIRSIZLIKLARIN önlenebilmesi, kayıpların en aza indirilebilmesi ve sektördeki tüm tarafların bilinçlenmesini sağlamak amacıyla SİPAHİ GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ olarak 5188 sayılı kanun gereğince güvenlik zafiyetlerinin en aza indirilerek maksimum önlemleri almayı hedeflemekteyiz.

İnşaat güvenliği ve şantiye güvenliği konusunda uzman şirketimiz, inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu köprü, yol, baraj, liman, petrol tesisi, toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır.

Sipahi Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. olarak konusunda uzman ve deneyimli personelleri, gerek kamu inşaat sektörü ve gerekse özel inşaat sektöründe yer aldığı güvenlik faaliyetlerinde yapının etüt ve proje aşamasından sonra inşaat safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite durumu ve risk analizlerini tespit etmekte ve gerekli özel güvenlik stratejilerini oluşturmayı ilke edinmiştir.

Sipahi Güvenlik Hizmetleri İle Profesyonel Hizmet Alın

Birçok hizmetinin yanı sıra plaza güvenlik hizmeti de sunan Sipahi Güvenlik, tüm hizmet çeşitlerinde alanındaki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek en kısa sürede iş süreçlerine aktarmaktadır. Plaza güvenlik hizmeti başta olmak üzere sunmuş olduğu hizmetler ile yaşam ve çalışma alanlarının huzurlu ve güvenli olmasını sağlayan Sipahi Güvenlik kendini her gün geliştirmektedir.

En iyi güvenlik şirketleri, sektörde kullanılan teknolojik gelişmelere bağlı kalarak sizlere hizmet sunar. Sipahi Güvenlik Hizmetleri sahip olduğu en iyi güvenlik malzemeleri ile sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Konfor alanlarının ve yaşamlarını risklerden uzak tutmak isteyen kişilerin tercihi olan Sipahi Güvenlik şirketi, her gün yenilenen çalışma perspektifi ile aradığınız güvenlik hizmetlerini Sipahi Güvenlik ile sağlayabilirsiniz.

Özel Güvenlik Hizmetleri Fiyatları

Birçok ürün en profesyonel şekilde sunan Sipahi Güvenlik plaza güvenlik hizmeti başta olmak üzere vermiş olduğu tüm hizmetlerde en uygun fiyatı sunmaktadır. Plaza güvenliği ve diğer alanların güvenliklerinin tam olarak sağlanması için gerekli olan planlamalar yapıldıktan sonra net bir maliyet çıkarmak mümkün olmaktadır. Bunun için plaza güvenliği gibi hizmetler için net bir fiyat almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kendinizi güvende hissetmek, hayatınızın daha yaşanılabilir olması ve özellikle birçok şirketin kendini emniyet altına alabilmesi için özel bir güvenlik bulundurması şarttır. Özellikle büyükşehirlerde özel güvenlik şirketlerine olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Bu alanda geçmişten bugüne dek sahip olduğu uzmanlık tecrübesi ile sizlere hizmet veren Sipahi Güvenlik ile artık kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadrosu ile birçok noktaya hizmet veren Sipahi Güvenlik, özverili çalışanları ile aradığınız güvenlik hizmetlerinin en iyisini sizlere sunuyor. Güvenlik şirketlerine olan talebin artış göstermesi nedeni ile çalışma prensiplerini iyileştirerek profesyonel bir hizmet sunan ve alanında en iyi özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Sipahi Güvenlik ile sizler de dilediğiniz tüm alanlarda sizlere sunulan güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenlik hizmetleri çok yönlü bir hizmettir. Sadece ev ve site gibi alanların güvenliklerinden değil birçok noktada ve iş sektöründe taleplerin karşılanmasına destek olunuyor. Sahip olduğu kurumsal kimliği ile sizlere kıymetli hizmetler veriyor ve aynı zamanda gelişen, değişen etkenlere ayak uydurarak çalışmalarına değer katıyor.

Sipahi Güvenlik hizmet fiyatları güvenlik hizmeti verilecek olan sektöre göre ve güvenlik sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Sizler, güvenlik hizmetleri konusunda bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Sipahi Güvenlik firması ile iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmetleri ileterek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İçeriği Paylaşın:
WhatsApp
1